ARGUNEY SiTESi TURKiYE' s PORTAL
Dünya Saatleri
SiTE REHBERi
   
Astroloji
Ata Sözlerimiz
Bilgisayar Dünyası
Biliyormusunuz
Bitkiler
 
Cumhurbaşkanlarımız
Dini Konular
Download Program
Dünya Rekorları
Ekonomi
 
Faydalı Bilgiler
Fıkralar
Futbol Süper Lig
 
Genel Konular
Günün İçinden
Güzel Sözler
 
Hikayeler
Hava Durumu T.G
Hayvanlar Alemi
Hazır Mesajlar
 
Karışık Resimler
Komik Resimler
Komedi Mizah
Müzik Köşemiz
 
Oyunlar
Otomobil Dünyası
Önemli Linkler
 
Photo Shop Online
Rüya Yorumları
 
Sağlık Köşemiz
Slayt & PPS
Sinema -Tiyatro
Sözlük-Translate
Şiirler & Aşk'a Dair Sözler
Sahibinden Satılık
 
Teknoloji
Wallpaper
Video Klip
Yemek Tarifleri
 
GooGLe aRa
   

Web'te Türkçe

Radyo
   
Site içinde ara
   

Hava DuRuMu
   

Istanbul:
Antalya:
Izmir:
Ankara:
Van:
Edirne:

5 Günlük Haritalı Tahmin

Günlük FALINIZ
   ReKLaM
   
_______________
_______________
_______________
TLF: 05353370000
_______________
TLF: 05353370000
_______________
Yeni Yorumlar
   
Yazan: ARG, Konu:
Ayla
Özlü Sözler
   
Kimler Online
   

Online üyeler : - Hicbiri

Konuklar : 22

Arama Motorları : ArrayoBot, oBot, oBot, oBot, oBot, oBot, oBot, crawl Bot, oBot, oBot

Toplam ( 49 ) OnLine

ARGUNEY

 

 
 
  Burçlara Göre Erkekler 
  Kategori: A S T R O L O J i

 
Koç burcu erkeği 21 Mart-20 Nisan
Ateşli yerinde duramayan ilerleyen yaşına rağmen genç görünen genç davranan kendilerine has fikirleri yaratıcı bir enerjiyle gerçekleştiren etkileyici birini gördünüz işte o tipik koç erkeğidir. Eğer ağır kanlı biri iseniz size dayanamaz onun saatleri hareketli bir akışa odaklanmıştır. Kendi fikir ve düşüncelerinin doğruluğu konusunda sabit bir tavrı vardır haksız olmaktan ve karşısındakine fazla hak tanımaktan hoşlanmaz. Çok cömerttirler sevdikleri için kolayca para harcarlar yarın için plan yapmazlar fakat tipik koç inadı tuttuğunda herkesi çıldırtacak kadar bencil hoşgörüsüz ve düşüncesiz olabilirler. İş hayatlarında hükmetme arzularından dolayı sayılacakları saygın bir statü isterler. Aşık olan bir koç erkeği ise; gerçekten şaşırtıcıdır idealizm ve duygusallık yarıda bırakıp gitmeyi sevmeyen bir aşık aldatmak ise onun idealist düşüncelerine aykırı. Yalnız kıskançtırlar bütün dünyanızın o olmasını ister. Bir taraftan bağımsız olmanızı başınızın çaresine bakabilmenizi diğer taraftan birkaç adım arkasında durmanızı ister.

Boğa burcu erkeği 21 Nisan-21 Mayıs
Sessiz sakin temkinli dikkatli pratik ama yavaş hareket eden biri. Oldukça sabırlıdır ama damarına bastığınızda kırmızı görmüş gibi saldırıya geçebilir. Doğal olan her şeyi sever. Sakin yapısı dolayısıyla balık tutmak kamp yapmak göl kıyısında bir evde yaşamak çiçeklerle diğer bitkilerle uğraşmak uzun yürüyüşler yapmak hoşuna gidebilir. Ev yemeklerini hazır yemeklere tercih edecektir. Sizi sıkça yemeğe çıkarsa da annesinin yaptığı yemeklere benzeyen yemekler yemek hoşuna gidecektir. Bazen kendi de yemek pişirmeye çalışabilir aman dikkat edin. Para konusunda problemsizdirler ya çok kazanırlar ya da hayatlarını güvence altına alacak kadar…Çok çalıştıkları için yorgun ve keyifsiz olabilirler böyle zamanlarda huysuz olmalarını istemiyorsanız dinlenmeleri için ne gerekiyorsa yapın. Aşık bir boğa erkeği; nazik fedakar koruyucudur. Müzik duygusallığını harekete geçirir. Özel günleri unutmayacak size en güzel hediyeleri alacaktır. Onun aşkı sade ve dürüsttür. Bu dürüstlük size sadakatle bağlı kalmasını sağlayacaktır. Ve cömert olacaktır misafir ağırlamaktan hoşlanacaktır. Özellikle kaliteli sohbetler yapabileceği dostlarınızı bırakmak dahi istemeyecektir.

İkizler Burcu Erkeği 22 Mayıs-21 HaziranYerinde duramayan ne yapacağı nerede olacağı belli olmayan iki insan tek bir bedeni paylaşıyor. İnsanlardan hoşlanan sıcak sevecen konuşmayı seven girdiği her ortamda ince esprileri ve eğlence tarzı ile dikkatleri çeken bir yapıya sahiptir. Her an değişip farklı bir kimliğe bürünebilir; mutlu ise mutsuz sakinse öfkeli olabilir. Çabuk sıkılan yapısı fazla dramatik davranışlara tahammül edemez. Genelde kendi zeka düzeyinde ya da üstünde bir partner arar. Oldukça gerçekçidir ve kişiliksiz köle ruhlu biriyle olmak istemez. Her ihtiyacınız olduğunda yanınızda olup sorunları çözecektir ama onu bunaltıcı bir cendereye sokmaya çalışmayın. İlginç zeki heyecan verici oluşu sizi mutlu ederken bir anda eleştirici sabırsız huysuz alaycı mesafeli ve soğuk olabilir. Aslında ikizler size aşıksa bu eğlenceli olabilir. Eğer ruhsal olarak güzel bir uyum sağlayabilirseniz uzun süreli bir ilişkiniz olabilir. İkizler erkekleri çok evlilik yaparlar ama bu olgunluk dönemini beklemeden genç yaşta evlenirlerse olabilir. Bir an çok cömert iki dakika sonra çok cimri olabilir. Ama genelde cömerttir. Para ve bilgiyi biriktirmek yerine paylaşırlar. Sürekli orijinal fikirler üretirler hatta üretemedikleri zaman rahatsız olurlar. El ve zeka çabukluğu başarılı bir iş adamıdır ama gelişmeye açık projeler üretmeye yönelik ya da haberleşmeye haberciliğe yönelik mesleklerde daha başarılı olurlar. Herkesle dost olurlar bayan ya da erkek fark etmez. Bu nedenle onun bayanlarla ilişkilerini normal karşılayabilmek gerekir. Kendisine güvenilmemesi ve yanlış anlaşılması onu çok üzer.

Yengeç burcu erkeği 22 Haziran-23 Temmuz
Sessiz sakin nazik mahzun evcil ve hassas bir insandır. Yengeçleri tanımak uzun süre alabilir herkese güvenmezler ve sır vermezler hatta uzun süreli arkadaşlarının bile bilmediği sırları vardır. Görüntüde sert ve aşılmaz olduğu zamanlarda bile karakterinden taviz vermez. Kalbi yumuşak ve sevecendir. Genelde kaybetmekten korktuğu zaman kötü davranır. Paranın verdiği güveni sever harcamaktan çok biriktirir ödemelerinde çok dakiktir. Cimri sayılmaz ama lüks yaşamak adına para harcamayı sevmez. Sanatın içine gömülmüş resim müzik ve diğer kültürel olaylara aşık yengeçler bile paranın değerini iyi bilir. Sanat yeteneğiyle başarılı olmasıyla birlikte mesleki sahada da en yüksek düzeydedirler. Yaşamındaki ciddilik giyim kuşamı için de geçerlidir. Spor giysiler içinde pek bir yengeç göremezsiniz. Bazen gezmek istese de yengeçler genelde evcildir. Sıcak bir yuvaya ve annelerine çok düşkündürler. Annesinin onun için sıcak bir yuva sağlamışsa evi terk etmesi uzun sürebilir. Aradığı insanı bulduğunda duygusal ve hassas bir yapıya bürünür armağanlar verir partnerini sevgiye boğar. Ama aradığı standartlar yüksektir. Evlenmek istediklerinde ise annelerinin onlara sağladığı rahatı sağlayacak bir eş arayışına gireceklerdir. Kendisine şefkat gösterilmesini üstüne düşülmesini hasta olduğunda etrafında pervane olunmasını ister. Sevilip okşanmak hoşlarına gider. Ayrıca iyi aşçıdırlar iyi yemekler yapar. Kültürlü bir insandır hayattaki güzel şeylere düşkündür. Kolay ilişki kurmaktan çekinmesine rağmen kıskacına takıldığınızda kurtulamazsınız. .

Aslan burcu erkeği 24 Temmuz-23 AğustosKibar ve sabırlı görüntüsünün altında her an alevlenmeye hazır mağrur bir kibirlilik ve kendini beğenmişlik vardır. Şefkatle koruyan hassas bir şekilde seven aradığı saygıyı gördüğünde karşılığını verecek kadar cömerttir. İyi olmalarına rağmen erkek aslanlar genellikle kendileri ile haşır neşir olmaktan çevrelerindeki insanlara yeterli ilgiyi göstermez üstelik bir de acımasız ve patavatsız davranabilirler. Göründüğünden daha inatçıdır ne istediğini bilir. Ve liderlik her yerde her fikirde önde olma beğenilme saygı görme onun için çok önemlidir. Büyük heyecanların büyük işlerin adamıdır. Emir vermeyi emri altındaki kişiler tarafından sevilmeyi ister. Başarısızlıktan çok korkar. Alay edilmeyi hazmedemez. Aradığı partnerin ise kendinden üstün olmasını istemez. Kendisi koruyucu romantik bir partnerdir ama kuralları vardır. Onun için eşinin çalışmasına izin verebilir belki ama yuvası önce gelir. Başka erkeklerle rekabet etmekten hoşlanmaz çünkü o kendini rakipsiz görür. Gösterişi ve şaşaalı bir yaşamı sever para harcamaktan kaçınmaz. Ateş saçarken niyeti kötülük değildir. Spor yapmayı severler ama ilerleyen yaşlarında rahat evinde oturmayı tercih ederler.

Başak burcu erkeği 24 Ağustos-23 EylülÇalışma aşkı ile dolu disiplinli pratik idealist bir insandır. Keskin zekaları eleştiri yapacak bir durumu muhakkak bulur. Ama kendileri eleştirilmekten pek hoşlanmazlar. Temizlik düzen dürüstlük ve samimi dostluklar başaklar için önemlidir. Maddi manevi bütün problemlerin üzerinden gelebilecek bir dayanıklılıkları vardır. Dostlarına ve eşlerine sadıktırlar ve aile bağlarını koparmayı sevmezler. Genelde duygularına hakim insanlardır. Aşık olmaları ya da aradıkları insanı bulmaları uzun sürebilir. Kadında zeka temizlik ve düzen sade bir güzellik ve samimiyet ararlar. Dramatik sahneler gözyaşları onların uzaklaşmasına sebep olur kaliteli bir beraberlik her şeyden önemlidir. Onlarla kitaplardaki masalsı aşkları yaşayamazsınız. İnce eleyip sık dokuduğundan genelde platonik yaşar. Utangaç tavrı ve çekingenliği onu uygunsuz ilişkiler kurmaktan kurtarır. Bir eşi olması uzun yıllar alsa da öyle biri olduğunda onu üzen bütün sorunlarda anlayışlı düşünceli ve müşfik davranacaktır. Ortak yaşamlarına dair hiçbir ayrıntıyı atlamayacak son derece sahiplenen güvenilir çalışkan yakışıklı derli toplu güzel giyinen başka kadınlara itibar etmeyen kıymet bilen akıllı kibar ve düşünceli bir eş olacaktır.

Terazi burcu erkeği 24 Eylül-22 EkimHerşeyi kendi mantığına uydurmakta ustadır. Çekici ve kibar tavrı onun mantık oyunlarına karşı koymanızı zorlaştırır. Oldukça kararsızdırlar karar verdikleri bir şeyde de kuşkuya kapıldıklarında kararlarını hemen değiştirebilirler. Başkalarının duygularını incitmeyi sevmez ama kavgası huyu tuttuğunda birçok kalp kırar. Genelde aşkı ve arkadaşlığı karıştırırlar. Geçmiş aşkları onlarda pek hasar bırakmaz hatta çok çabuk unuturlar. İstediği kişiyi elde etmek içi her şeyi yapar her hileye başvurur ama elde ettikten sonra ne yapacağını bilemez. Aşk terazi için yaratılmış gibidir. Nazik ve çekici bir insandır. Ama derinliğinizde ondan istediklerinizi sezemez. Ne kadar sizi memnun etmek istese de gerçekten özlemini duyduğunuz şeyi anlayamaz. Her şeyin altında mantık arar. Tipik terazi cimri değildir cömerttir ve misafir sever. Sürekli konukları vardır ama yabancılardan oluşan kalabalıkları sevmez. Kapalı yerlerde kalmaktan ve karışıklıktan hoşlanmazlar. evinin huzur içinde olmasını ister.

Akrep burcu erkeği 23 Ekim-22 KasımAkrepler yaşamdan ölüme her şeye karşı aşırı bir ihtiras duyarlar. Yenilmek nedir bilmez. Zeka ve duygularını eşit oranda kullanır. Zeki olmaktan öte filozoftur. Masum görünüşlerinin altında akrep öfkesi ve zehirli iğnesi vardır. Çok nazik olmalarına aldanmayın alaya ve bayağılığa tahammülleri yoktur. Kendi düşündükleri herkesin fikrinden önemlidir. Başı derde girdiğinde kendine acıyıp bunalıma girmez dimdik sorunların karşısına dikilir. Esrarengiz şeyleri sever onun karşısında hiçbir sırrınız gizli kalamayacaktır her şeyi inceler ve öğrenmeye çabalar. Kendine rasgele arkadaşlar seçmez. Arkadaşlarının standartlarına uygun olmasını ister. Asıl niyetlerini gizleme eğilimindedir bazen olmadığı halde zalim biri gibi davranabilir. Kimsenin yanında gerçek duygularını açıklamaz gerçek bir aşık olarak başkalarının yanında olduğundan çok farklı olacaktır. Çok kıskançtırlar ama sizin kıskanç olmanıza dayanamaz. Akrep aynı zamanda sempatik anlayışlı düşünceli ve sadakatli bir eş olabilir kendisine duyulan aşkı daha fazlası ile karşılayacak biridir.

Yay burcu erkeği 23 Kasım-22 Aralık

İdealist dava peşinde koşan savaşçı bir insandır. Körü körüne olmasa da hayalcidir kimse inanmasa bile gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Azıcık bir umudu olduğunda ise hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçecektir. İnsanların dış görünüşünün ötesinde onlardaki samimi ruhu arar ve çevresinde birçok dostu vardır. Biraz nezaketsiz ve düşüncesiz davranabilir ama kötü niyetli değildir. Yüzeysel bir romantizmi vardır ama dürüsttür. Sizi aldattığında bile gerçeği söyleyecektir. Kadında zeka arar arkadaş canlısı olması kadınlar tarafından çoğu zaman yanlış anlaşılabilir. Tipik yaylar oldukça müsrif ve cömerttirler. Açık sözlülüğüne ve özgür tavrına nezaketten yoksun eleştirilerine katlanmaya çalışın kendinize uğraşacak bir şeyler bulun hatta kitap okuyabilirsiniz o entelektüel bir insandır. Hem kalbiyle hem de kafasıyla düşünür. Cesur davranışlarının karşılığını her zaman alamasa da yeniden ayağa kalkıp devam edecektir.

Oğlak burcu erkeği 23 Aralık-20 Ocak
Utangaç güçlü ve ihtiraslı. Gerçek duygularını örtmek için değişik davranışlarda bulunur. Aklı başında yapısının altında macera ve heyecan hayalleri vardır. Kendisine övgüler yapılması hoşuna gider bu pek sık yapılmadığından bu durumda ne yapacağını bilemez ya saçmalar ya da cevap vermekten kaçınır. Yaşlandıkça gençleşirler gençliğindeki gibi ciddi kalmaz. Diğer burçlarla kıyaslanınca oğlak erkeği en sadık erkektir. Aile bağları onun için çok önemlidir. Kendine eş olarak seçtiği kişi iyi anne olabilecek biridir. Karşı cinse olan ilgilerini meraklarını gizlemek için saçma şeyler söyleyebilir. Ama kalbi yumuşak ve bağlılığın kıymetini bilen biridir. Evlenmek için acele etmezler çünkü pişman olmak istemezler. Evliliğin sağlam temellere kurulmasını isterler boşanmak onların tarzı değildir.

Kova burcu erkeği 21 Ocak-19 ŞubatGüvenilir bir arkadaş yüksek idealleri olan kibar biridir. Herkesle arkadaştır. İnsanlara genel bir sevgisi vardır. Basit ya da bencil değildir. Kendi duygularını göstermek istemese de başkalarının duygularını anlamaya çalışır. Kendilerinden gizlenenleri öğrenmedikçe uyku uyuyamazlar. Ne kadar sakin kibar sevimli görünürlerse görünsünler bu görüntünün altında ne yapacağı belli olmayan biri vardır. Temizlik konusunda titizdirler. Evlenmekten hoşlanmazlar kaçamadığı zaman evlenmek için iyi arkadaş oldukları kızları seçerler. Kendisinden fazla romantik beklentileri olmayan kızlar onun için idealdir. Aşklarını fiziksel olarak ifade etmekte güçlük çekerler. Kıskanç ta değildir karakterinizi iyice analiz ettiğinden size güvenir zaten kıskançlık duysa da belli etmez. Sadakatsizlik ona göre değildir. Kıyıda köşede muhakkak paraları vardır. Biriktirirler cömertlikte pek ileri gitmezler. Gerçekçi olmasına rağmen ilk aşkını unutamaz. Ya yıllarca sonra ilk aşkıyla evlenir ya da bu hayali hep taşır. Kendisini iyi bir eş ve anne olmaya adamış birini isteyebilir. Onun etrafında pervane olacak birine ihtiyacı var.

Balık burcu erkeği 20 Şubat-20 MartHassas çekingen güvenilir ve hayalcidirler. Hayalcilikten sıyrılıp keskin zekalarını kullanmayı denediklerinde başarı onlar için kaçınılmazdır. Sanatsal yetenekleri fazladır büyük ihtimalle ünlü bir bestekar ya da ressam olabilirler. Ön yargılı değildir düşünceli ve anlayışlıdır. İnsanlar sırlarını onunla güvenle paylaşır. Meraklı olmasına rağmen abartma huyu yoktur. Konuşurken akıcı hızlı ve kibardırlar. Başkalarının işine karışmamaya özen gösterirler. Balığın insanlarla ilgili ve kendine dert
edici yapısı dolayısıyla sıkça dinlenmeye ihtiyacı olabilir. Hassas yapısı kolay incinmesine sebep olur. İnsanların ondaki erdemleri fark etmesi kendine güvenini artırır. Yetersiz olduğunu hissettiği zaman çekingen olur. Huzurlu ve sakin bir yapısı vardır öfkelenmek ona göre değildir öfkelendiğinde de çabuk yatışır. Kıskanç değildir sadakat bekler. İyi bir arkadaş iyi bir eş olurlar yalnız güzelliklere hayrandır güzellikleri inceleme huyuna alışmalısınız. Onların aşkta güven ve sadakate ihtiyaçları var her şeyden önce duygusal yapıları bunu gerektirir. Para harcarken ona dikkat edin oldukça savruktur tutumlu olmayı öğrenmesi gerekir.
Sevdiklerinizle Paylaşın
 
  BeNZeR KoNuLaR iLGiNiZi ÇeKeBiLiR
 • ASTROLOJi
 • Doğum tarihinize göre hangi bitkisiniz
 • Kadınlar ve Burçları
 • BALIK
 • KOVA
 • OĞLAK
 • YAY
 • AKREP
 • TERAZİ
 • BAŞAK
 • ASLAN
 • YENGEÇ
 • İKİZLER
 • BOĞA
 • KOÇ
 • Doğum tarihine göre kişilik özellikleri
 • Siz Hangi Burçtansınız ?
 • Burçlara Göre Erkeklerin Çekici Özellikleri
 • Burçlara Göre Kadının Çekici Yönleri
 • Doğum tarihinie göre hangi bitkisin
 • Burçlar Sinirlenince
 • Anahtar Kelimeler

  Begendim (+) +11 Begenmedim (-)
  | | Yazan : selen | Tarih : 22 Nisan 2009 | Yorumlar : (0) | Gösterim : ( 2318 )
  Burcların ayrılma nedenlerı <<<< Önceki Konu <
  > Sonraki Konu >>>> TARİHTE BUGÜN ''24 NiSAN''
  Yorum Yok
    Bu konuya daha önce yorum yazılmamış, Fikrinizi ilk siz paylaşmak istermisiniz?
  Bilgi
    Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize ÜYE OLmanız Gerekmektedir.
  YÖNETiM PANELi
     
  İsim
  Şifre

   
  Yeni Yıla Kalan Zaman!

  Güncel Online
     


  Gazete Sayfaları
     
     
  «    Kasım 2021    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Döviz Kurları
     

  Altın Fiyatları
     
  Yeni Konular
     
  » Xiaomi Mi 10 Pro
  » Corona Virüsü Nedir?
  » Güneşimi Kaybettim
  » Mevlana'dan
  » Black Panther
  » Elektrik faturaları azalacak
  » Kuzalan Tabiat Parkı
  » Burun estetiği
  » Japonya'da robotlar
  » Nokia 3310’un 4G desteklisi geliy ...
  Rastgele Konular
   

  » Köpek Balığı
  » TARİHTE BUGÜN ''30 AĞUSTOS''
  » Sensizken Bile Seni yaşıyorum Sev ...
  » Odun kesmenin böylesi
  » 4G iki ülkede kuruldu
  » Wallpapers best OTPAD ¹2
  » LALE RESİMLERİ
  » Tangalı hatunlar
  » Süper ilaç bir çok derde deva
  » TwistedBrush Pro Studio 20.01 Por ...


  Yazan: selen

  En Çok Okunan Konular
   
  İstatistikler
     
  ARG
  Konular: 2769
  Yorumlar: 746
  fredy4518
  Konular: 2668
  Yorumlar: 0
  selen
  Konular: 2410
  Yorumlar: 239
  trip
  Konular: 1980
  Yorumlar: 160
  akgs
  Konular: 681
  Yorumlar: 237
  boncukvet
  Konular: 349
  Yorumlar: 236

  Makale İstatistikleri
   »   Son 1 Saat: 0
   »   Bugün: 0
   »   Bu Ay: 0
   »   Toplam Makale: 13037
   »   Yayınlanmayı Bekleyen: 0

  Üye İstatistikleri
   »   Bugün: 0
   »   Son 1 Saat: 0
   »   Bu Ay: 0
   »   Toplam Üye: 24841
   »   Yasaklı Üye: 1

  Yeni Üyemiz
   »  zonawm
  Arşiv
     

  A

  R

  Ş

  İ

  V

  Mart 2020 (2)
  Temmuz 2018 (2)
  Şubat 2018 (6)
  Ocak 2018 (1)
  Eylül 2017 (4)
  Ağustos 2017 (2)
  Anket
     

  Mükemmel
  Çok İyi
  Normal
  Beğenmedim
  Fikrim yok


   
   
  ,.-~*`*~-.-(_ Türkiye's portal | 2007 | design by arguney _)-,.-~*`*~-.
  Clicky Web Analytics