ARGUNEY SiTESi TURKiYE' s PORTAL
Dünya Saatleri
SiTE REHBERi
   
Astroloji
Ata Sözlerimiz
Bilgisayar Dünyası
Biliyormusunuz
Bitkiler
 
Cumhurbaşkanlarımız
Dini Konular
Download Program
Dünya Rekorları
Ekonomi
 
Faydalı Bilgiler
Fıkralar
Futbol Süper Lig
 
Genel Konular
Günün İçinden
Güzel Sözler
 
Hikayeler
Hava Durumu T.G
Hayvanlar Alemi
Hazır Mesajlar
 
Karışık Resimler
Komik Resimler
Komedi Mizah
Müzik Köşemiz
 
Oyunlar
Otomobil Dünyası
Önemli Linkler
 
Photo Shop Online
Rüya Yorumları
 
Sağlık Köşemiz
Slayt & PPS
Sinema -Tiyatro
Sözlük-Translate
Şiirler & Aşk'a Dair Sözler
Sahibinden Satılık
 
Teknoloji
Wallpaper
Video Klip
Yemek Tarifleri
 
GooGLe aRa
   

Web'te Türkçe

Radyo
   
Site içinde ara
   

Hava DuRuMu
   

Istanbul:
Antalya:
Izmir:
Ankara:
Van:
Edirne:

5 Günlük Haritalı Tahmin

Günlük FALINIZ
   ReKLaM
   
_______________
_______________
_______________
TLF: 05353370000
_______________
TLF: 05353370000
_______________
Yeni Yorumlar
   
Yazan: ARG, Konu:
Ayla
Özlü Sözler
   
Kimler Online
   

Online üyeler : - Hicbiri

Konuklar : 33

Arama Motorları : ArrayoBot, Yandex Bot, oBot, oBot, oBot, oBot, crawl Bot, oBot, oBot, oBot

Toplam ( 68 ) OnLine

ARGUNEY

 

 
 
  AY Tutulmasının Burçlara Göre Etkileri 
  Kategori: A S T R O L O J i

 

 


 

Aile ve yuvayı temsil eden 4ncü evinizi etkileyecek bir diğer Güneş tutulması ise 1 Temmuzda Yengeç burcunda gerçekleşecek. Sevdiğiniz insanlarla geçireceğiniz zamanlar çok değerli olacak. Size yakın olan insanlarla bağlarınız güçlenecek bu dönemde. Bazılarınız için yeni bir ev söz konusu olabilir fakat bu karardan daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz çok iyi düşünüp karar vermelisiniz.

 

KOÇ: 2009 yılından beri etkili Yengeç Oğlak tutulmaları 2011 in 2nci yarısından itibaren sona erecek. Bu tutulmalar sizler için oldukça stresliydi kariyer ve aile hayatınızda etkili oldu ve önemli değişimler yaşadınız. Bugün gerçekleşen tutulma ile yıllardır yaşamadığınız güven ve rahatlık duygusunun keyfini çıkaracaksınız. 


BOĞA: 15 Haziran Yay burcundaki Ay tutulması, Ölüm ve yeniden doğum, yenilenme, dönüşüm, gizli ilimler, miras, ortak paraları temsil eden 8nci evinizi etkileyecek bir diğer Ay tutulması ise Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma parasal konulara işaret ediyor, Net gelirleriniz artabilir ve finansal girişimleriniz için bütçenizi ayarlamanız için en uygun zamandır. İkizler ve Yay burçları finansal sektörü yönetirler. 9 Yılda bir gelen bu tutulma değişimin başlangıcına işaret ediyor. Boğalar finansal konularda her şeyi olduğu gibi muhafaza edip istikrarın sürekli olmasından yanadırlar. Fakat önümüzdeki 2 yıl içinde kontrolünüz dışında gelişen olaylarla karşılaştığınızda daha esnek ve uyumlu davranmak hayrınıza olacaktır. Bir gelir kaynağı tükendiğinde daha iyi bir kaynağın onun yerine geçecek olmasının keyfini çıkartın.


İKİZLER: 15 Haziranda ilişkilerinizi temsil eden yedinci evinizde burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulmasının size mesajı hem sizin yaşayacaklarınız hem de size yakın olan insanlarla paylaşımlarınızla ilgili olduğudur. Sizin vereceğiniz mücadele anlamak dinlemek düşünce ve fikirlerinizi diğer insanlarınki ile dengelemeyi öğrenmeniz olacaktır. Bu dönemde yeni bir ortaklık ya da yatırımdan kaçınmalısınız. Sizlere mükemmel gibi görünen bir durum hiçte tahmin ettiğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir bunun içinde girişimlerinizi bu dönemde bir sonraki yıla ertelemeniz yerinde olacaktır. Bu tutulma karşınıza yeni fırsatlar çıkaracak ve aynı zamanda hayatınızda sabit olan şeyler hızla yok olmaya başlayacak. Yaşamın yeni dönemine hazırlanmalısınız.  Beraber yaşadığınız insanlar yüzünden sıkıntılar yaşayabilirsiniz İki hafta sonra 1 Temmuzda Yengeç burcundaki Güneş tutulması dikkatinizi mal varlıkları ve harcamalar üzerine çekecek.  Yeni bir finansal kaynakla karşılaşabilirsiniz fakat kafanız çok karışık olacak hangi yöne gideceğinizi bilmeniz tercihlerinizi doğru belirleyememenize neden olabilir.

 

YENGEÇ: 15 Haziranda İş, çalışma, hizmet etme, faydalı olma, pratiklik, sağlık, kişisel gelişimi Temsil eden altıncı evinizi etkileyecek. Bu Ay tutulması ile 2009 dan bugüne yaşadıklarınızı düşünün. Bu tutulma ile eskiden olduğunuz insan olmayacaksınız. Yeni bir hayat tarzı daha sağlam temeller üzerine kurulan başlangıçlarla karşılaşacaksınız. Şimdi daha olgun bilge ve yeteneklerinize sahip çıktığınız bir dönem. Yeterince fedakarlıkta bulundunuz. Siz başkalarıyla ilgilenirken yeterince meşgul olsanız da iş yükünüz bu dönemde daha da artacak. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ev ve iş hayatınızda iletişimi dengede tutabilmek olacaktır. Yine bu dönemde işle ilgili riskli bir girişim teklifiyle karşılaşabilirsiniz teklifi kabul etmemeniz sizin için çok daha iyi olacak.

 

1 Temmuzda Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla, Aile sorumluluklarınız ve endişeleriniz devam edecek olsa da bu olumlu enerji sizin kendinizi yenilemenize yardımcı olacak. Girişimciliğinizi eve ve işle ilgili konularda aktif hale gelmenizi sağlayacak. Bu dönemde kendinize yeni hedefler belirleyin ve bu hedeflere büyük bir kararlılıkla ilerleyin. Bu tutulma yeni bir yere taşınmayı da beraberinde getirebilir.

 

ASLAN: 15 Haziranda romantizm eğlence çocuklar ve yaratıcılık alanlarınızı temsil eden beşinci evinizdeki Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma size sürpriz bir olay yada şok yaşatabilir. Parlak başlangıçlara hazır olun aşk hayatınızda Arayışta olan bekar biriyseniz bir arkadaşınız sizi yeni biriyle tanıştırabilir. Evli Aslanlar ise tutulmanın etkisiyle eşinizle ilgili ortaya çıkabilecek bir olay ya da konu ilişkinizde önemli kararlar almanıza neden olacak. Bu tutulma aynı zamanda çevre edinmeyi de kolaylaştırıyor. Bu da size yeni iş fırsatları kazandırıyor aynı zamanda.

 

1 Temmuzda gerçekleşecek Güneş tutulması, Hayatınızın herhangi bir döneminde yeni bir sayfayı açacak. Şimdi hayatınızın her alanında üretkenliğinizi ortaya koyma zamanı.

 

BAŞAK: 15 Haziran da aileyi temsil eden dördüncü evinizde Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, ailenizle ilgili konularda etkili olacak. Onlara daha fazla zaman ayıracak ve iyi iletişim kuracaksınız. Seyahatler söz konusu olabilir. Yine bu tutulma kariyerinizle ilgili konularda da etkili olacak. Taşınma ya da yeni bir konumu da beraberinde getirebilir sizlere. Yaşam kalitenizi arttıracak bir tutulma.

1 Temmuzda Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, Arkadaşlarınızı sosyal yaşamınızı etkileyecek. Başkalarına yardımcı olmak borç vermek zorunda hissedebilirsiniz ama önce kendinizi düşünmeyi elden bırakmamalısınız.

 

TERAZİ: 15 Haziranda Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ve Merkür’ün İkizler burcunda olması zihninizin harika şekilde çalışacağına, Olabildiğinden fazla bilgiyi kapmaya hazır olacağınıza işaret etmekte. Bu tutulmayla ilgili diğer gezegensel dizilimler de, Geçmişte başarıyla yaptığınız taktiklerin iş hayatınızda etkili olmadığının farkına varacaksınız. Cesur olun yeni kararlar alın ve önünüzdeki 1 yıl için kararlı şekilde planlar yapın. Bu dönemde güçlü ve yeni bir pozisyon yakalayabilirsiniz.

1 Temmuz Güneş tutulması, herkes için zorlayıcı olacak sizleri de kariyer alanında etkileyecek. Herkes ileri giderken siz geri gidiyor gibi hissedebilirsiniz. Ruhsal ve bedensel olarak 2009 yılından beri yorgunluğunuzdan sıyrılmanız için yıldızların öğretmeni Satürn bu tutulmayla sizleri destekliyor. Evren önünüze getirdiği fırsatlara açık olun. Ruhsal ve bedensel olarak yenilenmeniz için harika bir dönemdesiniz.

 

AKREP: 15 Haziranda Yay burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması İkizler burcundaki tutulmanın bir benzeri olacak. Bu tutulma enerjisiyle borçlarınız ödeyip finans konularını daha iyi idare etmeniz için net bir plan oluşturmanıza yardımcı olabilir. Beklenmedik bir ödemeyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Başarıya ulaşmak için fedakarlıkta bulunmaya hazır olun. Parasal konularda ani ve beklenmedik değişikler yaşanabilir. İş değişikliği ya da iş ten çıkartılma gibi problemler yaşanabilir.

 

1 Temmuz Güneş Tutulması, Eğitim inanç ve yolculukları temsil eden dokuzuncu evinizde Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması dikkatinizi bilgi seyahat ve kendinizi keşfetmeye yöneltecek. Bu Güneş enerjisi sizi kariyerinizde faydalı olacak ya da gelirinizi arttıracak bir eğitim ya da katıldığınız bir programı bitirmeye teşvik edebilir.

 

YAY: 15 Aralık civarında doğanlar için sıkıntılı geçecek bir Ay tutulması burcunuzda gerçekleşecek. 21 Aralık 2010 da gerçekleşen Ay tutulmasının etkilerinin sizlere neler yaşattığını bir düşünün o dönem deneyimleyecekleriniz konusunda size ışık tutacaktır. Bu tutulma ile birlikte bir durum bir ilişki bitecek ya da neticeye varacak. Aşk hayatınızda beklenmedik bir haber alabilir üzülebilirsiniz. Bitmesi gerekenlerin biteceği bir sürecin başlangıcındasınız. Bu enerji yaşamınızda bir engeli ortadan kaldıracak ve hayatınızı daha etkin bir şekilde yaşamanıza izin verecek.

 

1 Temmuz Güneş tutulması, kaynaklarınızı temsil eden sekizinci evinizde Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması yine dikkati finansal alanınıza çekiyor. Bu alan krediler eşinizin geliri miras ve sigorta gibi konuları ifade ediyor. Önümüzdeki ay hepsine dikkat etmeniz gerekecek. Bu tutulmada gezegensel dizilimler bir kazanç fırsatını işaret etse de aynı zamanda dikkatli olmanız konusunda uyarıcı. Kredi kullanmanız gerekiyorsa alın

 

OĞLAK: 15 Haziranda Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, 1 Hazirandaki tutulmanın tam tersi etkilere sahip, Başarıya giden yolda iletişiminizi kuvvetlendirecek. Gizli bilgiler ortaya çıkacak ve siz bu Ay enerjisini yeni bir iş arıyorsanız bu arayışınızla ilgili güçlendirebilirsiniz. Günlük streslerden uzaklaşmak için bu dönemde meditasyon yapın.

 

1 Temmuzda Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ilişkileri temsil eden yedinci evinizi aydınlatıyor. Bekarsanız bu etki çiftlerin bağlarını pekiştireceğinden bir nişan ya da evliliği tetikleyebilir. Kariyerinizle ilgili konularda genel olarak çatışmalar yaşanması mümkün. İşbirliği ve uzlaşmayı ön plana çıkarmak doğru insanlarla iletişim kurmak için elinizden geleni yapın. Ancak o zaman tutulmanın tuttuğu kariyer kazançlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

KOVA: 15 Haziranda ki Ay tutulması sizler için ideal. Yay burcundaki bu tutulma arkadaşlık ve grup aktivitelerini temsil eden on birinci evinizi aydınlatacak. Bu tutulma yeni bir ilişki getirebilir ruh eşinizi bu dönemde bulabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda her şey sizin için çok daha iyiye gidecek.

 

1 Temmuzda Yengeç burunda gerçekleşecek Güneş tutulması, Sizin günlük işlerinizi ve sağlığınızı temsil eden altıncı evinizi aydınlatacak. Bu güneş tutulması kendinize iyi bakmanız için sizi güçlü bir şekilde teşvik edecek.

 

BALIK: 15 Haziranda Ay tutulması kariyer ve statüyü temsile eden Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma Yay burcundaki Ay ve İkizler burcundaki Güneşle güçlerini birleştirecek. Burada iletişim önem kazanacak. Kariyerinizde harika bir gelişme yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili kararlar almaktan kaçının. Aileniz zaman zaman ne kadar stresli olduğunuzu anlarsa, sizi daha çok destekleyeceklerdir.

 

1 Temmuz tarihinde beşinci evinizde gerçekleşecek Yengeç burcundaki Güneş tutulması, Romantizm çocuklar ve yaratıcılık alanlarınızı aydınlatacak. Bu tutulma diğerleri gibi parasal konularda ve yatırımları etkileyecek. Çocuk sahibiyseniz onların aktiviteleri bütçenizi sarsabilir. Ayrıca bu dönemde kesinlikle kredi başvurusunda bulunmamalısınız.

 

 

 

 

Sevdiklerinizle Paylaşın
 
  BeNZeR KoNuLaR iLGiNiZi ÇeKeBiLiR
 • ASTROLOJi
 • Doğum tarihinize göre hangi bitkisiniz
 • Kadınlar ve Burçları
 • BALIK
 • KOVA
 • OĞLAK
 • YAY
 • AKREP
 • TERAZİ
 • BAŞAK
 • ASLAN
 • YENGEÇ
 • İKİZLER
 • BOĞA
 • KOÇ
 • Doğum tarihine göre kişilik özellikleri
 • Siz Hangi Burçtansınız ?
 • Burçlara Göre Erkeklerin Çekici Özellikleri
 • Burçlara Göre Kadının Çekici Yönleri
 • Doğum tarihinie göre hangi bitkisin
 • Burçlar Sinirlenince
 • Anahtar Kelimeler tutulması, gerçekleşecek, için, tutulma, Güneş, burcunda, Yengeç, olacak, temsil, ilgili, dönemde, Haziranda, burcundaki, Temmuzda, konularda, hayatınızda, etkileyecek, evinizi, çok, finansal

  Begendim (+) +2 Begenmedim (-)
  | | Yazan : selen | Tarih : 19 Haziran 2011 | Yorumlar : (0) | Gösterim : ( 5478 )
  Yorum Yok
    Bu konuya daha önce yorum yazılmamış, Fikrinizi ilk siz paylaşmak istermisiniz?
  Bilgi
    Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize ÜYE OLmanız Gerekmektedir.
  YÖNETiM PANELi
     
  İsim
  Şifre

   
  Yeni Yıla Kalan Zaman!

  Güncel Online
     


  Gazete Sayfaları
     
     
  «    Aralık 2021    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Döviz Kurları
     

  Altın Fiyatları
     
  Yeni Konular
     
  » Xiaomi Mi 10 Pro
  » Corona Virüsü Nedir?
  » Güneşimi Kaybettim
  » Mevlana'dan
  » Black Panther
  » Elektrik faturaları azalacak
  » Kuzalan Tabiat Parkı
  » Burun estetiği
  » Japonya'da robotlar
  » Nokia 3310’un 4G desteklisi geliy ...
  Rastgele Konular
   

  » CUMHURBAŞKANLARIMIZ
  » Şeker ve Felç
  » Kelliğe köklü çözüm
  » Dalgınlık epilepsi işareti olabil ...
  » Gazete Baklavası
  » Kadınlarda az uyku şişmanlatıyor
  » Any DVD Converter Pro 5.8.0 Porta ...
  » ŞÜKÜR....
  » SumatraPDF 2.5 Final Portable
  » Paint.NET 4.0 Final Portable


  Yazan: ARG

  En Çok Okunan Konular
   
  İstatistikler
     
  ARG
  Konular: 2769
  Yorumlar: 746
  fredy4518
  Konular: 2668
  Yorumlar: 0
  selen
  Konular: 2410
  Yorumlar: 239
  trip
  Konular: 1980
  Yorumlar: 160
  akgs
  Konular: 681
  Yorumlar: 237
  boncukvet
  Konular: 349
  Yorumlar: 236

  Makale İstatistikleri
   »   Son 1 Saat: 0
   »   Bugün: 0
   »   Bu Ay: 0
   »   Toplam Makale: 13037
   »   Yayınlanmayı Bekleyen: 0

  Üye İstatistikleri
   »   Bugün: 0
   »   Son 1 Saat: 0
   »   Bu Ay: 0
   »   Toplam Üye: 24841
   »   Yasaklı Üye: 1

  Yeni Üyemiz
   »  zonawm
  Arşiv
     

  A

  R

  Ş

  İ

  V

  Mart 2020 (2)
  Temmuz 2018 (2)
  Şubat 2018 (6)
  Ocak 2018 (1)
  Eylül 2017 (4)
  Ağustos 2017 (2)
  Anket
     

  Mükemmel
  Çok İyi
  Normal
  Beğenmedim
  Fikrim yok


   
   
  ,.-~*`*~-.-(_ Türkiye's portal | 2007 | design by arguney _)-,.-~*`*~-.
  Clicky Web Analytics