ARGUNEY SiTESi TURKiYE' s PORTAL
Dünya Saatleri
SiTE REHBERi
   
Astroloji
Ata Sözlerimiz
Bilgisayar Dünyası
Biliyormusunuz
Bitkiler
 
Cumhurbaşkanlarımız
Dini Konular
Download Program
Dünya Rekorları
Ekonomi
 
Faydalı Bilgiler
Fıkralar
Futbol Süper Lig
 
Genel Konular
Günün İçinden
Güzel Sözler
 
Hikayeler
Hava Durumu T.G
Hayvanlar Alemi
Hazır Mesajlar
 
Karışık Resimler
Komik Resimler
Komedi Mizah
Müzik Köşemiz
 
Oyunlar
Otomobil Dünyası
Önemli Linkler
 
Photo Shop Online
Rüya Yorumları
 
Sağlık Köşemiz
Slayt & PPS
Sinema -Tiyatro
Sözlük-Translate
Şiirler & Aşk'a Dair Sözler
Sahibinden Satılık
 
Teknoloji
Wallpaper
Video Klip
Yemek Tarifleri
 
GooGLe aRa
   

Web'te Türkçe

Radyo
   
Site içinde ara
   

Hava DuRuMu
   

Istanbul:
Antalya:
Izmir:
Ankara:
Van:
Edirne:

5 Günlük Haritalı Tahmin

Günlük FALINIZ
   ReKLaM
   
_______________
_______________
_______________
TLF: 05353370000
_______________
TLF: 05353370000
_______________
Yeni Yorumlar
   
Yazan: ARG, Konu:
Ayla
Özlü Sözler
   
Kimler Online
   

Online üyeler : - Hicbiri

Konuklar : 27

Arama Motorları : ArrayoBot, oBot, oBot, Google Bot, oBot, oBot, oBot, oBot, oBot, oBot

Toplam ( 55 ) OnLine

ARGUNEY

 

 
 
  İKİZLER 
  Kategori: A S T R O L O J i

 

KOÇ     BOĞA    İKİZLER  YENGEÇ   ASLAN  BAŞAK  

TERAZİ   AKREP   YAY   OĞLAK   KOVA   BALIKİkizler Burcu Yorumu (22 Mayıs-22 Haziran) 


ÇOK YÖNLÜ: Kıvrak zeka, kolay kavrayabilme, pratik ve hızlı sorun çözümü, mantıklı düşünme, düş gücü, yaratıcılık, parçaları bütünleme, gelecei tahmin, sezgi gücü, el becerisi.

 

YAYGIN İLETİŞİM: Öğrenmeye aşırı merak, bilgi toplama ve başkalarına iletme yeteneği, insanları dinleme, esprilik, hoş sohbet olma, dışadönüklük, yüzeysel yaygın ilişki.

ZİHİNSEL VE FİZİKSEL HIZ: Çılgın bir tempo, hızlı ve çoklukla doğru karar, birden fazla işi aynı anda yapma, kolay algılama.

DEĞİŞKENLİK: Moral ve düşünce bakımından çabuk değişme, yeni arayışlar içine girme, yenilikçilik, bir şeye aşırı bağlanmama.

ENTELLEKTÜELİTE: Entellektüel hayat, olayları yukarıdan izleme ve bütünü görmeye çalışma, zevklilik, sanatkar ruh, şiir, edebiyat, musiki, ilkelerle düşünme, olaylara veya kişilere değil sistemlere yönelen eleştiri, halka inmede güçlük çekme.

ÖZGÜRLÜK HAVAİLİK: Özgürlük tutkusu değil yaşanan özgürlük, özgürlüğü herkes için isteme, baskıya direnme, kısıtlamalara karşı
koyma, inisiyatif kullanma meyli, havalılık, uçarılık, gezme ve eğlenme arzusu, gelecek bir kaygı duymama.

İŞ HAYATINDA PLANLAMA, ÖZEL HAYATTA PLANSIZLIK: Plan ve proje yaptıktan sonra işe başlama, kısıtlama olarak kabul ettiği için özel hayatında gelecek için planlama yapmama.

YARDIMSEVERLİK: Marko paşalık, dert dinleme, gücü yettiği oranda yardımcı olma ancak yardım edemedikleri için de üzülmeme, müsriflik ölçüsünde cömertlik, ancak aptal yerine konulmaktan ve kullanılmaktan hoşlanmama.

AÇIK FİKİRLİLİK: Zamanının kısıtlı olması nedeniyle düşündüğü açıkca ve doğrudan söyleme, ancak özel hayatını dokunulmaz kılma, başkalarının özel hayatını da.

YAYGIN ELEŞTİRİ: Hoşuna gitmeyen aykırı hareket ve davranışları şiddetle eleştirme; kabalığı, ihaneti, bilgisizliği ve baskıyı affetmeme, bazen eleştirilerini dedikoduya dönüştürme.

 

İKİZLERE DAİR DOĞARKEN

İlk baharın içimizi ısıtan ilk günleri… Ağaçlar çiçeklerinden arınır ve dallar meyveye durur.Önce kirazlar olgunlaşır ve sonra diğerleri olgunlaşmaya yüz tutar. Biraz yükseklerde kır çiçekleri boy gösterir. Kelebekler tırtıllıklarından kurtulup rengarenk kanatlarıyla o çiçekten bu çiçeğe uçmaya başlar. O günlerde bir bebek doğar.Aile kalabalıklaşır. Sanki annesi, bir bebek değilde bir kaç tane birden doğurmuştur. Öylesine gürültülü, öylesine değişkendir ki bağıra çağır ağlarken aniden gülmeye başlamaktadır. Annesi babası onu tek bir bebek sansa da aslında o kendi içinde ikiz, hatta üçüzdür. O, ikiz kardeşlerden daha fazla İKİZLER karakteri taşır.

 

BÜYÜRKEN

Sanki ” Bu dünyada ne işim var?” der gibi sürekli ağlayan bir bebek. Lahana sarmasına benzeyen tombul bir çocuk. Annesi babası telaşlanmasın, ergenlik çağına geldiğinde tırtıllıktan kurtulacak ve tığ gibi bir delikanlı, yada endamlı bir genç kız olacaktır. O, diğer bebeklere, daha doğrusu bebeğe benzemez.Söylediğiniz her şeyi, yaptığınız her hareketi anlar. Yaramaz mı yaramaz. Canı istediğinde uyur. Bebekliğinde bile baskıyı algılar ve karşı koyar. Herkesi ilgiyle izler ve çabuk öğrenir. Azarlarsanız hemen küser, suçluysa şirinlikler yaparak kendisini affettirmeye çalışır.Sizi çıldırtabilir ama onu sevmemek de elinizde değildir. Okul döneminde, ”Elin çocukları sürekli ders çalışırken benim çocuğum oyun oynamaktan ders çalışmaya fırsat bulamıyor…” diye üzülmeyin. O, okulda öğretmenini dinler ve öğrenmesi gereken herşeyi öğrenir.Bunuda karnesiyle ispatlar. Sınıfın ya en başarılısıdır, yada en başarılılarından biridir.Geniş bir arkadaş çevresi vardır. Ancak yanlış arkadaş edinmesini konuşarak önlemeye çalışın, zira yanlış arkadaşlayanlış şeyler yapabilir.

 

DÜNYAYA GELİŞ AMACI

İkizler insanı, görmek, denemek, algılamak, öğrenmek, bilmek için doğmuş gibidir. Merak eder veya şüphelenir, araştırır, okur, konuşur, konuşturur, dinler, gözler gözlemler, ancak yargıda bulunmaz. Yargılamak onun amacı dışındadır. ”Allah ne ilginç şeyler, ne güzellikler yaratmıştır… ”sözünü ondan çokca duyabilirsiniz. Zira gördüğü her güzellik kendisini şaşırtır ve durmadan yenilerini aramaya sevk eder. Değişik şekillere bürünmüş yıldız kümeleri, kayaların dibinden fışkıran ırmak, dalında goncalaşmış gül, yaprak üzerinde ki çiğ damlası, uçan bir kuş, herşey onun büyülenmesine sebep olur. Yeni şeyler görmek, kendisini şaşırtan şeylerin özelliklerini, sebeplerini ve sonuçlarını öğrenmek amacı haline gelir. Onun çerçevelenmiş sabit bir fikride yoktur. Her gördüğü yeni şey, her öğrendiği yeni bilgi, onda yeni düşünceler oluşturur. Evreni didikle, gizli birşey kalmasın.Başaklar kadar kitap kurdu olmasa da, ikizlerin kendisi bir kütüphanedir. Gerektiğinde zihni, Merkür hızıyla kütüphanede ki bilgiler arasında dolaşır, ışık hızıyla bağlantılar kurar ve sonuca ulaşır. Her hangi bir ikizlerde bu amaç bulunmuyorsa, o yanlızca bir dedikodu kumkuması haline dönüşecektir.

 

İKİYÜZLÜ YADA DEĞİŞKEN

İkizler insanı da, diğer burç insanları kadar ikiyüzlüdür. Ancak onun ikiyüzünde farkılı iklimler bulunur ve bu iklimler göz açıp kapatıncaya kadar ağlamaktan gülmeye, iyimserlikten karamsarlığa, küskünlükten barışa… doğru değişime uğrayabilir. Bu nedenle ikizler burcu, biri güler yüzlü, diğeri somurtkan iki insan şeklinde sembolize edilmiştir. Diğer yandan ikizler insanı sözünde durmamakta, randevularına geç kalmakla suçlanır ki doğrudur.Gelir ona derdinizi anlatırsınız;eşinizle aranız bozulmuştur, borcunuzu ödeyememiş ve evinize haciz gelmiştir, hastanız vardır ve tedavi ettirecek imkanınız yoktur, acilen işe ihtiyacınız vardır;öylesine çaresiz bir şekilde anlatırsınız ki sizin için sizden daha fazla üzülür ve yardım etme arzusu duyar. Ve söz verir. Bu anlamda o kadar çok söz verir ki, verdiği sözleri yerine getirmek artık SULTAN SÜLEYMAN için bile mümkün değildir. Genellikle randevularına da geç gider, zira ya yolda bir dostuma rastlamış ve biraz gevezelik etmiş, yahut birisi yolunu kesmiş kendisine derdini anlatmaya başlamış ve susmak bilmemiş veya öngöremediği şekilde trafik sıkışmıştır. Yada iptal edip hiç gitmez. Bilin ki ya aynı saatte yanlışlıkla başkalarına da randevu vermiştir, yahut çok daha fazla önem verdiği yeni bir iş çıkmıştır. Ancak öyle nazikane bir şekilde mazeretini anlatıp gönlünüzü alır ki ona darılmanız mümkün olmaz. İkizler insanı hiç bir fikre körü körüne bağlanıp kalmaz. Boğa ve Akrep gibi sabit fikirli veya muhafezekar değildir.Öğrendiği her yeni şey, doğu bildiği şeylerin değişmesine, yani bir çehre kazanmasına sebep olur. Yanlışlığına inanmışsa, fikirlerini değiştirmekte tereddüt etmez. Buda konulmuş toplumsal kurallara bağlı burç insanlarının şimşeklerini üzerine çekmesine neden olur.

 

ÇALIŞMA HAYATI

Çalışma hayatında sessiz, sakin, kendi halinde biri değildir ikizler insanı. Çalışkanlığıyla, birkaç işi aynı anda yapabilme yeteneğiyle, sinirli ve eleştirel tavrıyla, meseleleri kolayca anlayıp problemlere kısa yoldan çözüm bulmlarıyla ön plana çıkarlar. Gerek ekip içinde, gerek tek başlarına başarılı sonuçlar alabilirler. Ancak olabildiğince özgür düşünmek ve özgür çalışmak meylindedirler. Memurluk ve mesai kavramı yaratılışlarına aykırıdır. Üzerinde baskı olmasa daha hızlı düşünür, daha çabuk karar verir ve işleri daha kolay sonuçlandırırlar. Ancak belirli aralıklarla dinlenmeleri gerekir. Makam ve şöhret gayeleri olmasada, amirlerince taktir edilmek hoşlarına gider, motive olmalarını sağlar ve performanslarını arttırır. Yapabileceklerinin en çoğunu, en iyisini ve en güzeliniyapmak için çalışırlar.  Ancak üzerlerinde baskı kurulur, hoşlanmadıkaları şeyler yaptıtılmaya çalışılırsa vurdumduymaz olur, çalışıyormuş gibi rol yapar.

 

 

İKİZLER 2015 Geçmişin acısı ve tatlısını yüreğinizde harmanlayıp eğriyi doğrudan ayırt ederek arındığınız yenilendiğiniz ve yeniliklere yürüdüğünüz bir yıl karşılıyor sizleri. Yıldızların öğretmeni Bilge Satürn 2.5 yıl seyrine devam edeceği karşıt burcunuz Yay burcunda Haziran ayında tekrar Akrep burcunda kısa süreli bir geçişten sonra Yay da ki seyrine devam edecek sizlere yansıması ise, Stresli ilişkiler ve iş hayatınızda yaşadıklarınız kaybettiklerinizle yaptığınız yüzleşmeler ve olgunluğunuzun farkındalığı ile iş ve özel yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirecek hayatınıza yeni bir düzen vermeye başlayacaksınız. Bilgelik acıyla sancılı ilişkiler ve maddi zorluklarla deneyimlediğiniz olaylarla ruhunuz da ki yerini aldı. Şimdi tevazu ve uyum göstererek kime fedakarlık etmeniz gerektiğinin seçimini belirleyerek hareket etmenizde! Yılın ilk yarısında, Evli İkizler aileye katılan yeni bir bebekle mutluluğunuzu perçinleyebilirsiniz. Ailevi hayatınızda son derece huzurlu ve birliğin gücünün yansıması ile güçleneceğiniz zamanlar sizleri karşılamakta.

İkizler 2015 Sağlık: Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir sağlık sorununuz varsa yılın ilk 6 ayı tedaviniz başarıya ulaşacak ve siz rahatsızlığınızdan tamamen sağlığınıza kavuşabileceksiniz. Yeter ki siz sağlığınız önemseyerek tedavinizi aksatmadan devam ettirin. Üst solunum yolları ile ilgili sorunları olan İkizler sizlerde bu süreç içinde tıbbi yardım aldığınız takdirde yılın ikinci yarısını sağlıkla karşılayabileceksiniz.

İkizler 2015 Aşk: Yılın ilk yarısı aşk hayatınız oldukça karışık olabilir. Aynı anda birden fazla kişinin duygusal yakınlığı doğru seçim yapmanıza engel olabilir. Sizlere tavsiyem acele kararlar vermemeli duygularınızın net olduğundan emin olmalısınız. Nisan ayından itibaren kararlarınız netleşecek ve kalbiniz sizi doğru insana yönlendirecek yılın 2'İnci yarısı söz nişan gibi konular söz konusu olabilir. Evli İkizler içinde uyum ve huzurun hakim olduğu bir yıl 2015 eşinizle aşk tazeleyecek ve birbirinize her anlamda şans getireceksiniz.

İkizler 2015 Kariyer: Uzun bir süreçten sonra şans yıldızı sizin için parlamakta. İş arıyorsanız bulabilir var olan işinizde yılın ilk yarısı terfi ya da zam alabilirsiniz. Kendi işinin sahibi İkizler yatırım fırsatlarını kısa sürede değerlendirmeli ve bu anlamda yılın ilk yarısını akıllıca değerlendirmelisiniz. Yılın 2'inci yarısında ise ev araba gibi gayrimenkuller kardeşlerle yapılacak ortak yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yılın ilk yarısın mali konularda çok çok olumlu sizler için. Özellikle kısa süre içinde değerine değer katacak bir arazi satın alabilirsiniz.

İkizler 2015 Eğitim: Öğrenciler için son derece olumlu bir yıl 2015. İyiliğin büyümenin gelişmenin gezegeni büyük iyilik Jüpiter öğrencilere fazlası ile cömert etkiler kazandırmakta. Dikkatinizi eğitiminize verip amaçlarınızı belirlediğiniz takdirde başarılı olmamanız için hiç bir sebep yok önünüzde. Yılın 2'inci yarısında ise duygusal geçişlerinizi dengelemeli ve aklınızı korkularınızın alt etmesine izin vermemeli 1'inci önceliğinizi eğitim hayatınıza vererek hareket etmelisiniz.

 

Sevdiklerinizle Paylaşın
 
  BeNZeR KoNuLaR iLGiNiZi ÇeKeBiLiR
 • ASTROLOJi
 • Doğum tarihinize göre hangi bitkisiniz
 • Kadınlar ve Burçları
 • BALIK
 • KOVA
 • OĞLAK
 • YAY
 • AKREP
 • TERAZİ
 • BAŞAK
 • ASLAN
 • YENGEÇ
 • BOĞA
 • KOÇ
 • Doğum tarihine göre kişilik özellikleri
 • Siz Hangi Burçtansınız ?
 • Burçlara Göre Erkeklerin Çekici Özellikleri
 • Burçlara Göre Kadının Çekici Yönleri
 • Doğum tarihinie göre hangi bitkisin
 • Burçlar Sinirlenince
 • Hangi burçların nasıl öpüştüklerini merak ediyor musunuz?
 • Anahtar Kelimeler İkizler, fazla, olabilir, arasında, büyük, konularda, Yükselen, alanda, konusu, kolay, Ağustos, açıdan, Ancak, dikkat, zaman, Mayıs, hayatında, kariyer, gündeme, Temmuz

  Begendim (+) +271 Begenmedim (-)
  | | Yazan : ARG | Tarih : 30 Aralık 2013 | Yorumlar : (0) | Gösterim : ( 11213 )
  YENGEÇ <<<< Önceki Konu <
  > Sonraki Konu >>>> BOĞA
  Yorum Yok
    Bu konuya daha önce yorum yazılmamış, Fikrinizi ilk siz paylaşmak istermisiniz?
  Bilgi
    Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize ÜYE OLmanız Gerekmektedir.
  YÖNETiM PANELi
     
  İsim
  Şifre

   
  Yeni Yıla Kalan Zaman!

  Güncel Online
     


  Gazete Sayfaları
     
     
  «    Aralık 2013    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Döviz Kurları
     

  Altın Fiyatları
     
  Yeni Konular
     
  » Xiaomi Mi 10 Pro
  » Corona Virüsü Nedir?
  » Güneşimi Kaybettim
  » Mevlana'dan
  » Black Panther
  » Elektrik faturaları azalacak
  » Kuzalan Tabiat Parkı
  » Burun estetiği
  » Japonya'da robotlar
  » Nokia 3310’un 4G desteklisi geliy ...
  Rastgele Konular
   

  » Wallpapers Baldeg sexy #97
  » O&O Defrag 16.0.139 Pro Portable
  » Advanced Renamer 3.66 Portable
  » VirtualBox 4.3.4-91027 Portable
  » Auslogics System Information 2.1. ...
  » Back4Sure 3.6.0 Portable
  » ÇANAKKALE DESTANI
  » Yağmuru sevdiğni söylüyosun
  » Digidesign Pro Tools MP HD 8.0.3 ...
  » Foxit PDF Reader 6.0.2.0407 Porta ...


  Yazan: trip

  En Çok Okunan Konular
   
  İstatistikler
     
  ARG
  Konular: 2769
  Yorumlar: 746
  fredy4518
  Konular: 2668
  Yorumlar: 0
  selen
  Konular: 2410
  Yorumlar: 239
  trip
  Konular: 1980
  Yorumlar: 160
  akgs
  Konular: 681
  Yorumlar: 237
  boncukvet
  Konular: 349
  Yorumlar: 236

  Makale İstatistikleri
   »   Son 1 Saat: 0
   »   Bugün: 0
   »   Bu Ay: 0
   »   Toplam Makale: 13037
   »   Yayınlanmayı Bekleyen: 0

  Üye İstatistikleri
   »   Bugün: 0
   »   Son 1 Saat: 0
   »   Bu Ay: 0
   »   Toplam Üye: 24841
   »   Yasaklı Üye: 1

  Yeni Üyemiz
   »  zonawm
  Arşiv
     

  A

  R

  Ş

  İ

  V

  Mart 2020 (2)
  Temmuz 2018 (2)
  Şubat 2018 (6)
  Ocak 2018 (1)
  Eylül 2017 (4)
  Ağustos 2017 (2)
  Anket
     

  Mükemmel
  Çok İyi
  Normal
  Beğenmedim
  Fikrim yok


   
   
  ,.-~*`*~-.-(_ Türkiye's portal | 2007 | design by arguney _)-,.-~*`*~-.
  Clicky Web Analytics