ARGUNEY SiTESi TURKiYE' s PORTAL
Dünya Saatleri
SiTE REHBERi
   
Astroloji
Ata Sözlerimiz
Bilgisayar Dünyası
Biliyormusunuz
Bitkiler
 
Cumhurbaşkanlarımız
Dini Konular
Download Program
Dünya Rekorları
Ekonomi
 
Faydalı Bilgiler
Fıkralar
Futbol Süper Lig
 
Genel Konular
Günün İçinden
Güzel Sözler
 
Hikayeler
Hava Durumu T.G
Hayvanlar Alemi
Hazır Mesajlar
 
Karışık Resimler
Komik Resimler
Komedi Mizah
Müzik Köşemiz
 
Oyunlar
Otomobil Dünyası
Önemli Linkler
 
Photo Shop Online
Rüya Yorumları
 
Sağlık Köşemiz
Slayt & PPS
Sinema -Tiyatro
Sözlük-Translate
Şiirler & Aşk'a Dair Sözler
Sahibinden Satılık
 
Teknoloji
Wallpaper
Video Klip
Yemek Tarifleri
 
GooGLe aRa
   

Web'te Türkçe

Radyo
   
Site içinde ara
   

Hava DuRuMu
   

Istanbul:
Antalya:
Izmir:
Ankara:
Van:
Edirne:

5 Günlük Haritalı Tahmin

Günlük FALINIZ
   ReKLaM
   
_______________
_______________
_______________
TLF: 05353370000
_______________
TLF: 05353370000
_______________
Yeni Yorumlar
   
Yazan: ARG, Konu:
Ayla
Özlü Sözler
   
Kimler Online
   

Online üyeler : - Hicbiri

Konuklar : 31

Arama Motorları : ArrayoBot, oBot, Google Bot, oBot, oBot, oBot, Yandex Bot, Google Bot, oBot, oBot

Toplam ( 59 ) OnLine

ARGUNEY

 

 
 
 
 
  İsminizin Anlamını Öğrenmek İçin Akrofonoloji 
  Kategori: BİLİYORMUSUNUZ

 

İsminizin Anlamını Öğrenmek İçin Akrofonoloji
Akrofonoloji İle İsminizin Anlamını Keşfedin
Akrofonoloji İle Karakterinizi Öğrenin


Eski zamanlarda isimler kişiler için umulan hayat yoluna özgü olarak verilmekteydi. Yıldızların etkileri hakkındaki bilgiler yaşamlarında bunu bir iş olarak seçen öğrenci ve bilge kişilerce akıllı bir şekilde temsil edilmiştir.

Bilge kişiler (astrologlar, ruhsal danışmanlar vb.) aynı etkiyi ilave bir araç olarak kavrayarak kendileri de yararlanmıştır. İşte bu sanat ve bilimin adı Akrofonoloji olarak adlandırılmaktadır. Akrofonoloji, Astrolojinin başka bir dili gibidir.


A
Romantik biri olduğunuz söylenemez,
fakat hareketi seversiniz. Tam bir iş adamı/kadınısınız. Ne gördüyseniz onu alırsınız. Flörtle vakit kaybetmeye tahammülünüz yoktur. Utangaç, sevimli, cilveli olmaya ve gizliden gizliye sizi ayartmaya çalışan birinden asla sıkılmazsınız. Dışa dönük bir kişiliğe sahipsiniz. Seks konusunda belirsiz ipuçlarına değil, harekete prim verirsiniz. Partnerinizin fiziksel çekiciliği sizin için önemlidir. “Avlanma”nın kovalama ve meydan okuma kısmı sizin için çok tahrik edicidir. Tutkulu ve şehvetlisinizdir. Hatta göründüğünüzden daha maceraperest olduğunuz söylenebilir. Yine de, etrafta bütün bu özelliklerinizi sayıp reklam yapmazsınız. Fiziksel ihtiyaçlarınız sizin için önceliklidir

B
Bedensel zevklere düşkün biri olduğunuz her halinizden bellidir. Romantizmden, mum ışığında akşam yemeğine veya şarap içmeye davet edilmekten çok hoşlanırsınız. Sevgilinizin size olan tutkusunu hediyelerle göstermesi sizi çok mutlu eder. Şımartılmak istersiniz ve sevgilinizi nasıl şımartacağınızı iyi bilirsiniz. Güzel sözler söylemek de, seks de sizin için mahrem ve çok özeldir. Her şeyin sizin beklentilerinize uygun olduğunu görene kadar beklersiniz. Gerekirse seks de dahil olmak üzere bütün istek ve ihtiyaçlarınızı kontrol altında tutup bastırabilirsiniz. Yeni duygular ve deneyimler peşindesinizdir. Denemekten kaçmazsınız.

C-Ç
Sosyal bir bireysiniz ve insani ilişkiler kurmak sizin için çok önemli. Samimiyet ve birliktelik ararsınız. Partnerinizle seksten önce, seks sırasında ve sonrasında konuşabilmek istersiniz. Beraber olduğunuz kişinin toplum tarafından da kabul gören, iyi görünümlü biri olmasını istersiniz. Sevgilinizi arkadaş, yoldaş gibi görürsünüz. Cinselliğe ve bedensel zevklere düşkünsünüz. Size hayran olacak hatta neredeyse tapacak birini ararsınız. Böyle birini bulamadığınız zaman çok uzun süre hayatınızda seks olmadan yaşayabilirsiniz. Duygularınızı, arzularınızı kontrol atlında tutmak konusunda uzmansınız.

D
Birini istediğinizden emin olduğunuz zaman, amacınıza ulaşmak için bütün gücünüzle çabalarsınız. Kolay vazgeçmezsiniz. İlgili ve sevecen bir yapıya sahipsiniz. Birin bir sorunu olduğunda hemen harekete geçersiniz. Sekse düşkün, tutkulu, sadık birisiniz ve ilişkilerinizi yoğun yaşarsınız. Bazen sahiplenici ve kıskanç olabilirsiniz. Seks sizin için keyifli bir etkinliktir. Sıra dışı, ilginç tipler sizi cezbeder. Rahat ve açık görüşlü birisiniz.

E
En büyük ihtiyacınız konuşmaktır. Eğer flörtünüz iyi bir dinleyici değilse, ona ilgi göstermek sizin için hiç kolay olmayacaktır. Entelektüel açıdan sizi etkilemeyen biri cinsel açıdan da ilgilinizi çekmeyecektir. Sevgilinizin aynı zamanda arkadaşınız olabilmesini, partnerinizin size başka konularda da eşlik edebilmesini istersiniz. Öte yandan, bir kez aşık oldunuz mu o kişiye gerçekten sadık kalırsınız. Beraber uyuyabileceğiniz bir sevgiliniz yoksa muhtemelen elinizde iyi bir kitapla uyuyakalırsınız. (Hatta bazen iyi bir kitabı sevgiliye tercih edersiniz)

F
İdealist ve romantiksiniz. Sevgilinizi göklere çıkarırsınız. Bulabileceğiniz en iyi eşi ararsınız. Flört etmekten hoşlanırsınız ve bir kez söz verdiniz mi sonuna kadar sadık kalırsınız. Şehvetlisinizdir ve mahremiyete önem verirsiniz. Kalabalık içinde gösterişli ve dikkat çekicisinizdir. Doğuştan romantik olduğunuz söylenebilir. Dramatik aşk sahneleri hatırlamaktan en çok zevk aldığınız şeylerdir. Çok cömert bir sevgili olabilirsiniz.

G
Hem kendinizde hem de sevgilinizde mükemmellik arayan titiz bir insansınız. Entelektüel açıdan sizinle aynı seviyede ya da sizden daha üstün olan, kendi statünüzü yükseltecek bir sevgili istersiniz. Şehvetlisiniz ve cinsel hazzı en üst noktaya nasıl taşıyacağınızı biliyorsunuz, çünkü bunun için büyük bir dikkat ve titizlikle çaba gösteriyorsunuz. Cinsel açıdan son derece aktifsiniz, tabi vakit bulduğunuz sürece. Genellikle görev ve sorumluluklarınız sizin için diğer her şeyden önce gelir. Sevgilinize duygusal yakınlık göstermek sizin kolay olmayabilir, fakat cinsel yakınlık göstermekte hiç zorlanmazsınız.

H
Şöhretinize ve kazanma yeteneğinize olumlu katkıda bulunacak bir sevgili ararsınız. Eğer bir söz vermişseniz, sevgilinize karşı çok cömert davranırsınız. Verdiğiniz hediyeler aslında ona yapılmış birer yatırımdır. Fakat bağlayıcı bir söz vermeden önce gerek harcamalarınızda gerekse ilgi, sevgi ve randevularınızda oldukça tutumlu hareket edersiniz. Cinsel ilişkilerinizde de tedbiri elden bırakmazsınız. Şehvetli ve sabırlı bir sevgilisiniz.

I-İ
Sevilmeye, beğenilmeye hatta tapılmaya çok ihtiyacınız vardır. Lükse, cinselliğe ve bedensel zevklere düşkünsünüz. Ne yaptığını bilen bir sevgili istersiniz. Amatörler ilgilinizi çekmez, tabi eğer o amatör kendine bir öğretmen aramıyorsa. Arzularınızın bir an önce tatmin edilmesini istersiniz fakat kolay kolay her şeyi beğenmezsiniz. Cinsel dışavurumun yeni ve farklı türlerini denemeye heveslisinizdir. Çabuk sıkılırsınız, bu nedenle sekste macera ve değişiklik arasınız. Cinselliğin şehvet boyutu sizin için ilişki boyutundan daha önemlidir, fakat bazen tam bir canavara dönüşebilirsiniz.

J
Dünyaya gelirken size muazzam düzeyde fiziksel enerji bahşedilmiştir. Bu enerjiyi sekste kullanırken sizi partnerinizin dayanma gücü dışında neredeyse hiçbir şey durduramaz. Çiftleşme oyununun kovalamacasından ve meydan okumalarından kaçmazsınız. Çok büyük aşkları kafanızda sürdürebilirsiniz. Kalbiniz tam bir gezgindir ve çoğu kez yolculuğu kendiniz başlatmak istersiniz. Araya uzak mesafelerin girdiği ilişkileri rahatlıkla sürdürebilirsiniz. İdealistsiniz ve aşka inanmak istersiniz. Seks sizin için benliğinizin en derinlerinde yatan beslenme, ilgi ve şefkat görme ihtiyacını tatmin eden bir eylemdir.

K
Sırlarla dolu, içine kapanık, utangaç birisiniz. Çok seksi, şehvetli ve tutkulusunuz fakat bunları belli etmezsiniz. Sadece çok mahrem ve özel ilişkilerde kişiliğinizin bu yönü kendini gösterir. Ayrıntılar konusunda tam bir uzman olduğunuz söylenebilir. İşin bütün inceliklerini ve hilelerini bilirsiniz, her oyunda her rolü oynayabilirsiniz ve aşk hayatınızı çok ciddiye alırsınız. Boş ve anlamsızca etrafta kendinize bir partner aramazsınız. Doğru insanı bulana kadar sabırla beklersiniz.

L
Çok romantik ve aşkın cazibesine kapılan biri olabilirsiniz. Bir sevgiliniz olması sizin için hayatınızdaki en önemli şeydir. Aşkınızı özgürce ifade edebilirsiniz ve elinize geçen bütün fırsatları değerlendirmek istersiniz. Zevklerinize ve standartlarınıza uygun olduğu sürece yeni cinsel deneyimlere ve partnerlere açıksınızdır. Zeka sizi tahrik eder. Partnerinizin entelektüel açıdan da sizi heyecanlandırmasını, canlandırmasını istersiniz. Aksi takdirde ilişkiyi devam ettirmek sizin için çok zor olacaktır. Karşınızdakinin sizi beğendiğini ve takdir ettiğini bilmeye, sevilmeye, şefkat görmeye, çocuk gibi bakılıp şımartılmaya ihtiyaç duyarsınız.

M
Duygusal ve hassassınız. Bir ilişkiniz olduğunda kendinizi her şeyinizle sevgilinize verirsiniz. Kimse sizi durduramaz; hiçbir sınır, engel tanımazsınız. Çok tutkulu, arzulusunuzdur ve sevgilinizden de en az sizin kadar tutkulu, yoğun olmasını istersiniz. Sekste sınırsız özgürlük olması gerektiğine inanırsınız. Her şeyi denemeye hazırsınızdır. Bitmez tükenmez bir cinsel enerjiye sahipsiniz. Ayrıca, eşinize annelik yapmaktan hoşlanırsınız.

N
Masum, alçakgönüllü ve utangaç görünebilirsiniz; fakat her şeyin her zaman göründüğü gibi olmayabileceğini hepimiz biliyoruz. Seks söz konusu olduğunda kimse sizin bir acemi olduğunuzu iddia edemez. Aksine çok yetenekli bir teknisyensinizdir. Aşırı uçlarda gezinmek sizin için çok kolaydır. Seksi doyumsuzluktan alıp bir anda bıkkınlığa ve zevksizliğe taşıyabilir, sonra birden yine muhteşem bir olaya çevirebilirsiniz. Eşinize karşı çok eleştirel olabilirsiniz, her ikinizde de mükemmeliyet ararsınız. Sizin standartlarınıza uyacak birini bulmanız kolay olmayacaktır. Duygularınızı ifade etmekte ve sevgilinize yakınlık göstermekte zorlanırsınız.

O-Ö
Cinsel ilişkiler çok ilginizi çeker fakat tutkularınızı ifade etmek konusunda çekingen ve utangaçsınızdır. Cinsel enerjinizin büyük bölümünü para kazanmaya ve/veya güç ve otorite sahibi olmaya kanalize edebilirsiniz. Çok uzun süre hayatınızda kimse olmadan yaşayabilirsiniz. Tutkulu, sevecen, şehvetli bir sevgilisiniz. Eşinizden de aynı özelliklere sahip olmasını beklersiniz. Seks sizin için ciddi bir iştir. Yoğunluk, çeşitlilik istersiniz ve aradığınızı bulmak için her şeyi, herkesi denemeye hazırsınızdır. Bazen tutkularınız sahipleniciliğe dönüşebilir. Bu eğiliminizi daima kontrol altında tutmalısınız.

P
Sosyal normlara ve toplumun ne düşündüğüne çok önem veriyorsunuz. İmajınızı veya şöhretinizi zedeleyecek hiçbir şey yapmazsınız. Sizin için sosyal intiba çok önemlidir. Bu nedenle, iyi görünümlü bir partner ararsınız. Ayrıca zeki olmasını istersiniz. Hatta partnerinizi rakip veya düşman olarak görmeyi bile tercih edersiniz—iyi bir savaş sizin için güçlü bir cinsel uyarıcıdır. Seks konusunda tabularınız yoktur. Yeni ve farklı yöntemler denemeye isteklisinizdir. Girişken, dışa dönük bir yapınız vardır. Şehvetlisinizdir. Flört etmekten hoşlanırsınız ve fiziksel olarak beğenilmeye ihtiyaç duyarsınız.

R
Akıllı, mantıklı, hareketli bir bireysiniz. Size ayak uydurabilecek ve en az sizin kadar zeki, hatta sizden daha zeki birine ihtiyaç duyarsınız. Muhteşem bir zeka sizi muhteşem bir vücuttan daha fazla tahrik eder. Öte yandan, fiziksel çekicilik de sizin için önemlidir. Partnerinizi yanınızda gururla taşımak istersiniz. Aslında çok seksisinizdir fakat bunu dışarı pek yansıtmazsınız. Eğer yeni sevgiliniz yatakta fazla iyi değilse, ona öğretmenlik yapmak çok hoşunuza gider. Seks önemlidir ve siz bu konuda çok talepkarsınızdır.

S-Ş
Sizin için iş eğlenceden önce gelir. Eğer kariyer, iş veya para meselelerinden bunaldıysanız, gevşemek ve rahatlamak sizin için çok kolay olmayacaktır. Aşk konusunda idealist olduğunuz ve sekse önem verdiğiniz söylenebilir. Fakat duygularınızın kontrolünü asla yitirmezsiniz. Birine kalbinizi ve bedeninizi sunmadan önce çok dikkatli ve tedbirli hareket edersiniz. Bir kez söz verdiniz mi, sonuna kadar sadık ve bağlı kalırsınız.

T
Çok hassas, içine kapanık bir yapıya sahipsiniz. Cinsel açıdan pasif olduğunuz söylenebilir. Partnerinizin liderlik rolünü üstlenen ve ilk adımı atan taraf olmasını istersiniz. Müzik, loş ışık ve romantizm sizi tahrik eder. Aşkla ilgili hayaller kurarsınız ve hayal dünyanızda aşık olabilir ve aşkınızı bitirebilirsiniz. Gerçekte aşık olduğunuzda romantik, idealist, duygusal ve son derece değişken bir havaya bürünürsünüz. Duygularınızın harekete geçirilmesini istersiniz. Size sataşılmasından ve kur yapılmasından çok hoşlanırsınız. Mükemmel bir flörtsünüzdür. Yaşadığınız ilişkileri kendi kafanızda hayallerinize uydurmak konusunda çok başarılısınızdır.

U-Ü
Aşık olduğunuzda çok hevesli, heyecanlı ve idealistsinizdir. Birine aşık olmadığınız zamanlarda aşka aşıksınızdır. Sürekli hayran olacağınız birini ararsınız. Aşkı bir tür meydan okuma gibi görürsünüz. Tam bir gezginsinizdir ve macera, heyecan, özgürlük peşindesinizdir. Potansiyel ilişkiler ilginizi çeker. Hediye vermekten, partnerinizi iyi ve mutlu görmekten hoşlanırsınız. Cinsel dürtüleriniz güçlüdür ve anında olumlu tepkiler almaktan hoşlanırsınız. Beğenilmeyi, takdir edilmeyi sabırla beklemek size göre değildir. Partnerinizin mutluluğu kendini mutluğunuzdan önce gelir.

V
Bireyselliğe önem verirsiniz. Özgürlüğünüze düşkünsünüzdür. Heyecan istersiniz. Birine bağlanmadan ve kendinizi ona adamadan önce onu çok iyi tanımanız gerekir. Burada tanımaktan kasıt, psıkolojisini didik didik incelemektir. Kafasının içine girip bütün mekanizmasını çözme ihtiyacı duyarsınız. Sıra dışı tipler sizi cezbeder. Genellikle sevgilinizle aranızda yaş farkı bulunur. Tehlikeden, korkudan ve gerilimden kaçmazsınız. Kendiniz dahil olmasanız da, keyifli sahneler sizi tahrik eder.

Y
Şehvetli, sekse düşkün ve bağımsız birisiniz. Eğer sizin istediğiniz gibi olmayacaksa her şeyden vazgeçebilirsiniz. İlişkilerinizde kontrolü elinizde bulundurmak istersiniz ki çoğu zaman ilişkileriniz pek iyi gitmez. Fiziksel olarak uyarılmaktan hoşlanırsınız. Sadece dokunarak, hissederek ve keşfederek uzun saatler geçirebilirsiniz. Öte yandan, o zamanı para kazanmak için değerlendirme şansınız varsa, bedensel zevklerinizi hiç düşünmeden ikinci plana atabilirsiniz. Ne kadar muhteşem bir sevgili olduğunuzu hem kendinize hem de sevgilinize ispatlama ihtiyacı duyarsınız. Çabalarınızın karşılığında geribildirim almak istersiniz. Açık görüşlü, rahat, tahrik edici ve romantik bir partnersinizdir.

Z
Çok romantik ve idealist bir kişiliğe sahipsiniz. Aşkın anlamının bir bakıma acı çekmek olduğuna inanırsınız. Eşinize hizmet etmekten çok hoşlanırsınız. Alışılmışın dışında bazı sorunları olan insanlar size çekici gelir. Kendinizi sevgilinizin kurtarıcısı gibi görürsünüz. Samimi, sıcak, tutkulu şehvetli ve hayalcisinizdir. Aşık olmaktan kendinizi alıkoyamazsınız. Aşkın acı çekmek oldugunu artık biliyorsunuz.Samimi,hassas,duygusal ve hayalperestsiniz. Başı dertte olan insanlar için, sizden daha iyi biri bulunamaz. Üstelik her zaman da sevgilinizin kurtarıcısısınız. Ama paylaşmaktan çok hoşlanmıyorsunuz. Özel hayatınızı, sırlarınızı kendinize saklıyorsunuz

Sevdiklerinizle Paylaşın
 
 
Anahtar Kelimeler çok, için, sizin, istersiniz, olduğunuz, fakat, hoşlanırsınız, önce, kadar, konusunda, olarak, ararsınız, Cinsel, kolay, bütün, tahrik, açıdan, cinsel, önemlidir, romantik

Begendim (+) +7 Begenmedim (-)
| | Yazan : selen | Tarih : 16 Kasım 2010 | Yorumlar : (0) | Gösterim : ( 23484 )
Hangi burç nerde yaşamalı <<<< Önceki Konu <
> Sonraki Konu >>>> Hifa hatun kimdir,
Yorum Yok
  Bu konuya daha önce yorum yazılmamış, Fikrinizi ilk siz paylaşmak istermisiniz?
Bilgi
  Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize ÜYE OLmanız Gerekmektedir.
YÖNETiM PANELi
   
İsim
Şifre

 
Yeni Yıla Kalan Zaman!

Güncel Online
   


Gazete Sayfaları
   

   
«    Kasım 2010    »
PtSaÇrPrCuCtPz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Döviz Kurları
   

Altın Fiyatları
   
Yeni Konular
   
» Xiaomi Mi 10 Pro
» Corona Virüsü Nedir?
» Güneşimi Kaybettim
» Mevlana'dan
» Black Panther
» Elektrik faturaları azalacak
» Kuzalan Tabiat Parkı
» Burun estetiği
» Japonya'da robotlar
» Nokia 3310’un 4G desteklisi geliy ...
Rastgele Konular
   

» RedCrab 4.48 Portable
» Wallpapers best OTPAD ¹9
» 2001 Maniacs Field of Screams (20 ...
» Wise Care 365 Pro 1.77.133 Final ...
» K-Lite Mega Codec 8.9.2 Portable
» IOBit Smart Defrag 2.7.0.1163 Por ...
» Hayatında nelere sahip olduğun de ...
» Dunyayi Ağlatan Kızın Şiir
» Kadınlar buna nasıl dayanabiliyor ...
» PDF-Tools 4.0 Build 197 Portable


Yazan: trip

En Çok Okunan Konular
   
İstatistikler
   

ARG
Konular: 2769
Yorumlar: 746
fredy4518
Konular: 2668
Yorumlar: 0
selen
Konular: 2410
Yorumlar: 239
trip
Konular: 1980
Yorumlar: 160
akgs
Konular: 681
Yorumlar: 237
boncukvet
Konular: 349
Yorumlar: 236

Makale İstatistikleri
 »   Son 1 Saat: 0
 »   Bugün: 0
 »   Bu Ay: 0
 »   Toplam Makale: 13037
 »   Yayınlanmayı Bekleyen: 0

Üye İstatistikleri
 »   Bugün: 0
 »   Son 1 Saat: 0
 »   Bu Ay: 0
 »   Toplam Üye: 24841
 »   Yasaklı Üye: 1

Yeni Üyemiz
 »  zonawm

Arşiv
   

A

R

Ş

İ

V

Mart 2020 (2)
Temmuz 2018 (2)
Şubat 2018 (6)
Ocak 2018 (1)
Eylül 2017 (4)
Ağustos 2017 (2)
Anket
   

Mükemmel
Çok İyi
Normal
Beğenmedim
Fikrim yok


 
 
,.-~*`*~-.-(_ Türkiye's portal | 2007 | design by arguney _)-,.-~*`*~-.
Clicky Web Analytics